Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Evinizdeki Terapist - Klinisyen Elkitabı

Evinizdeki Terapist - Klinisyen Elkitabı

Evinizdeki Terapist - Klinisyen Elkitabı

Çevirmen: Deniz Dağyaran
Yayınevi :

Altın Kitaplar - Bilim Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789752116610


Bu kitap, psikoterapistlerin terapi seansında danışanlarına Kognitif Terapi Modeli'nin nasıl uygulanacağını öğreten en iyi kitaplardan biridir. Etkin dili sayesinde, teorik bilgi ile terapi odası arasındaki boşlukta köprü görevi görmektedir. Klinisyenler için hazırlanan bu kitap, Evinizdeki Terapist'i nasıl daha etkin kullanabileceğinizi öğretecektir. Evinizdeki Terapist ve Evinizdeki Terapist Klinisyen Elkitabı, Kognitif Terapi'ye ilgisi olan ya da Kognitif Terapi uygulayan her terapistin kütüphanesinde olması gereken kaynaklardandır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 384

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

Sayfa Sayısı : 384

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Kullanma Klavuzu Niteliğinde

Bu kitap 'Evinizdeki Terapist' kitabının 'Kullanma Kılavuzu'. Evinizdeki Terapist'de Kognitif Terapi'nin kendi kendine nasıl uygulanabileceğini anlatıyor. Aslen psikoterapistlere yönelik bir kitap. Bu yüzden öncelikle Evinizdeki Terapist okunmalı, ardından Klinisyen El Kitabının rehberliğinde Evinizdeki Terapist'teki teknikler uygulanmalı.

28.01.2017

Gereksiz

Gereksiz. Sadece ve sadece diğer "Evinizdeki Terapist" kitabının nasıl kullanılabileceğini anlatıyor, terapist olarak kendiniz de zaten bunu yapabilirsiniz.

20.12.2016

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız