Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kağıttan Uçaklar

Kağıttan Uçaklar

Kağıttan Uçaklar

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Dawn Oporter
Çevirmen: Irmak Taştan
Yayınevi :

Novella Dinamik

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786053489450


Birbirlerinden gece ile gündüz kadar farklı olan iki genç kızın, Renée ile Flo'nun, keskin ama sıcak dokunuşlarla yürekleri ısıtan hikâyesi

Zıt karakterli bu iki kızın arkadaş olmaları pek mümkün görünmese de; yalnızlıkları, hayal kırıklıkları ve aile sorunları gibi ortak sıkıntıları onları bir araya getirir. Zor hayatlarında en çok ihtiyaç duydukları şeyi, kendilerini anlayan birini birbirleriyle bulan Renée ile Flo ayrılmaz ikili olur. Flo'nun babasını kaybetmesiyle dostlukları daha da pekişir, ta ki hesaplamadıkları olaylarla yüzleşene kadar…

Her mutluluğun cennet tadında olduğu, her ihanetin dünyanın sonu anlamına geldiği gençlik yıllarına dair büyüleyici bir anlatım.

"Dawn O'Porter'ın ilk romanı olan Kâğıttan Uçaklar, bitirdiğinizde yüzünüzde tatminkâr bir gülüş bırakacak harika bir kitap!"
-Company Magazine-

"Kâğıttan Uçaklar okuduğum en güzel kitaplardan biri. Gençlik yıllarında kazanılan arkadaşlıklar herkes için önemlidir, O'Porter bunu çok iyi aktarıyor."
-Alex Jones, Mail on Sunday-

"O'Porter, gençliğin zaman zaman komik olabilen zorluklarını mükemmel yakalamış. Herkes arkadaşlığın ve kaybetmenin hem yürek burkan hem de eğlendiren anlatımına tanık olmalı."
-The Irish Times-

"Gazeteci Dawn O'Porter'ın kendi hayatından yola çıkarak yazdığı bu ilk romanı, ortak noktaları işe yaramaz aileleri olan iki genç kızın beklenmedik arkadaşlığını anlatıyor. Eğlenceli olduğu kadar dokunaklı bir anlatıma sahip bu kitabı, genç olan ve genç kalan herkes okumalı."
-Grazia-

"Dawn O'Porter'ın ilk romanı beklenildiği gibi mükemmel… Eğlenceli, üzücü ve
inanılmaz dokunaklı."
-Stylist-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 288

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Novella DinamikEditör : Duygu Pınar
Kapak Tasarımı : Alla Özabat

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 288

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!