Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kansere Çözüm Var!

Kansere Çözüm Var!

Kansere Çözüm Var!

Nelerden Uzak Durmalı. Ne Yemeli, Nasıl Yaşamalı?

Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Hayykitap

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054325658


Kansere Çözüm Var! bir yanda sağlıklı insanların ve özellikle çocukların kanserden korunmaları için güçlü bir zırh-rehber, diğer yanda bir kanser hastasının tüm ihtiyaçlarına yanıt veren bir yol arkadaşı.
Kitap en güncel bilimsel veriler, en son tedavi teknolojileri ışığında, kansere çözüm bulmaya odaklandı. Gerek kanserden koruyucu yaşam tarzı gerek tedavide izlenecek adımlar gerekse tedaviyle birlikte uygulanacak tamamlayıcı önlemlerle ilgili son derece somut ve uygulanabilir reçeteler sunuyor.
Kitabı, alanlarının en iyileri profesör ve doçentlerden kurulu bir anti-kanser timi, bir 'Rüya Takımı' hazırladı. Onkoloğundan beslenme uzmanına, biyofizikçisinden nükleer tıpçısına, iç hastalıkları uzmanından din psikoloğuna, elektrik ve elektronik mühendisinden kimya mühendisine birbirinden değerli bu bilim insanları ilk kez bir kitapta buluştu.
Okuyunca göreceksiniz, lafı bile korkutan kanser aslında herhangi bir hastalıktan başka bir şey değil. Üstelik önlenebilir ve tedavi edilebilir bir hastalık! Hem de yüksek başarı yüzdesiyle…


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 368

Baskı Yılı: 2011


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 334

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Hayykitap

Sayfa Sayısı : 368

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Pazarlama Taktikleri

Kitapta cok degerli isimler var okunmasında fayda var ve ben de almayı dusunuyorum ancak acıklamada yazan "tedavi edilebilir bir hastalık! Hem de yüksek başarı yüzdesiyle…" Bu nedir ya? İronik cümleler yazarak kitap satmak güzel de bu kadarı da fazla.

02.02.2012

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız