Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Vitriol - Yeni Çağın Şafağı
Vitriol - Yeni Çağın Şafağı

Vitriol - Yeni Çağın Şafağı

8/10 - 19 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Altın Kitaplar - Bilimkurgu Dizisi
Standart Teslimat
05 - 09 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789752119642

Vitriol - Yeni Çağın Şafağı Kitap Açıklaması


Uzayı bükerseniz zaman eğrilir... ve kâinat önünüzde eğilir...

Çok uzak olmayan bir gelecekte insanoğlu kozmosta aslında zamanın olmadığını keşfetmiş, madde yeniden tanımlanmış ve ona hükmedilmeye başlanmıştır. Artık galaksiler arası yolculuklar ve geçmişe dönmek mümkün görünmektedir.

Bu keşif Alfa-Omega adı verilen bir projeyi hayata geçirir. Alanlarında gezegenin en yetenekli insanlarından oluşan ekipler insanlığın başlangıcından ve hatta öncesinden gelen kadim gelenekler ile ezoterik öğretilerin kaynaklarını, başka yaşamların olduğu yıldızlardaki öğretileri ve kardeşlik örgütleri ile tarihsel bağlarını, kısaca "hakikati" bulma yolculuğuna çıkarlar. Fakat "hakikatin" ne olabileceği hakkında hiçbir fikirleri olmadan çıktıkları bu yolculuk onları ne bizim tahmin edebileceğimiz bir geleceğe, ne de onların arzu ettikleri bir geçmişe götürecektir.

Vitriol - Yeni Çağın Şafağı'nı bir solukta okurken, ezelden beridir sorduğumuz "Nereden geldik, nereye gidiyoruz?" sorusunun cevabını ve kötü ile iyinin, siyah ile beyazın, karanlık ile ışığın ebedi savaşını sayfaların arasında bulacaksınız. Bir bilgenin de söylediği gibi, hakikat aramakla bulunmaz belki ama onu yine de ancak arayanlar bulur...
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 304

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 3
Geçmiş ve Geleceğin Ezoterik harmanı

Geçmişten geleceğe, bazen o an'a ezoterik bir yolculuk. Kesinlikle harika... Devamını heyecanla bekliyor olacaksınız...

01.11.2016

Yeni bir tarz

müthiş akıcı ve merak uyandıran hikayeler. En önemlisi bence hikayelerde geçen konuların gerçek bir araştırma sonucumu, hayal mahsulü bir şey mi? bilim kurgumu anlamakta zorlanıyorsunuz . O kadar birbirini tamamlıyorlar ki hikayeler, bitince neden olmasın diyorsunuz.. İkinci kitaplarını sabırsızlıkla bekliyorum.

15.05.2015

VITRIOL

Yazar(lar)ın ilk kitabı olmasına rağmen, içindeki 6 hikâyeyi şikâyet edilmeyecek bir akıcılıkla anlatan, okuyucuya bu hikâyeler  arasında kendi hayâl dünyasında bağlar da kurdurabilen, bir film izler hissini de verebilen bir kitap.

İçeriğinde barındırdığı konulara ve unsurlara yakın ya da biraz ilgili kişilerce muhakkak sevileceğini; bu konulara ve unsurlara yakın olmayan kişilerde dahi ilgi oluşturacağını düşünüyorum. "Isırılabilecek" bir "elma".

Devamında bir kitabın gelecek olması ve neler anlatılacağı konusunda merak uyandırması da cabası. Bekleyeceğim...

06.05.2015

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.