Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yoldan Gönüllü Çıktım

Yoldan Gönüllü Çıktım

Yoldan Gönüllü Çıktım

Orta Amerika'dan Karpostallar

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Beliz Kudat
Yayınevi :

Esen Kitap

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786054609383


"Guatemala seyahatine çıkmadan önce, geçen bir yılda kendi içimde yaşadığım yolculuk çok çetindi. Kafamda birçok soru dolaşıyordu: Para kazanmaktan başka ne için çalışıyorum? Ne üretiyorum? Ne değer yaratıyorum? Çalışırken kendimden başkasına faydam oluyor mu? Kurumsal hayatı gerçekten ben mi istedim, yoksa doğrusunun bu olduğuna mı ikna edildim? Bu kadar paraya, bu kadar eşyaya ihtiyacım var mı? Bir şirkette çalışmasam, gönlümden geçen bambaşka bir iş yapsam hayatta kalabilir miyim? Ve hayat, gerçekten yapmak istediklerimi erteleyecek kadar uzun mu?"

Yoldan Gönüllü Çıktım - Orta Amerika'dan Kartpostallar, genç bir kadının bir yetimhanede gönüllü çalışmak üzere Guatemala'ya gidişini, o coğrafyadaki gönüllülük deneyimlerini ve Guatemala, Meksika, Belize, Honduras ve El Salvador seyahatlerini günce şeklinde anlatıyor.

Yoldan Gönüllü Çıktım - Orta Amerika'dan Kartpostallar kitabı ile kurumsal hayatın güvence sunan, ama bir o kadar da kapana kısılmış hissettiren döngüsünden çıkmanın bireyi hem duygusal hem de profesyonel olarak hangi ufuklara taşıyabileceğinin ipuçlarını yakalarken, aynı zamanda tekinsiz bir coğrafyada tek başına seyahat eden bir kadının maceralarına tanıklık edeceksiniz.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 320

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Esen KitapEditör : Nazlı Gürkaş
Yayın Yönetmeni : Özlem Özdemir<br/>
Son Okuma : Nihal Ünver
Kapak Tasarımı : Seda Mit
Sayfa Tasarımı : Eren Taymaz

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 320

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!