Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yuvarlak Dünyanın Altı Köşesi

Yuvarlak Dünyanın Altı Köşesi

Yuvarlak Dünyanın Altı Köşesi

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Gita Yayınevi - Gezi - İzlenim Dizisi

Standart Teslimat
24 - 26 Eylül
* 75 TL üzeri bedava!
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9759788915143

 


Bülent Demirdurak'ın kaleminden yeni ülkeler, yeni şehirler...


Yuvarlak Dünyanın Altı Köşesi


 


"Gezi kitapları, gezen gören insanlara geçmişi anımsatır, gidip görmediği, gezmediği yerlerin ise hayalini yaşatır. Bülent Demirdurak'ın bu kitabını okurken, gezdiğim yerleri yeniden yaşadım, görmediğim yerleri ise hayal ettim. Dünyadan seçilmiş ülkeleri ve kentleri, insanların yaşam biçimlerini, sıkıntılarını, yemek geleneklerini bu kitaba yansıtan Bülent Demirdurak, bir rehber ve tarafsız bir gözlemci görevini de yerine getirmiş.


Toplumların yaşam biçimlerini inceleyen, en ufak ayrıntıları bile gösteren bir fotoğraf makinesinin objektifi kadar tarafsız görüş ve izlenimleriyle kaleme alan Bülent Demirdurak, Yuvarlak Dünyanın Altı Köşesi'ndeki ülkeleri hayal ederken, yaşanmışların yaşanacakların önüne geçemeyeceğini unutmamış.


Bir ayrı bölümde ise yazar, hayvanlar dünyasından tanıştığı çeşitli portrelerle bir başka dünyanın yaşayanlarını da evinize getiriyor. Zevkle okuyacağınız ve sizi başka dünyalara götürecek bir bölüm.


Yuvarlak Dünyanın Altı Köşesi, zamanın tanığı ve farklı uygarlıkların tespit edildiği bir belgesel."


 


(Tanıtım bülteninden)


 


 

Sayfa Sayısı : 0

İlk Baskı Yılı : 2007

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Gezmek

Gezmenin zevkini aşıladı... Okuduğumdan beri devamlı bir yerlere gitmeye çalışıyorum.

10.01.2017

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız