Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


12th Street

12th Street

12th Street

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Sanatçı: Özgür Aydın
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 8697661433319

Müzisyenin “Mystic Blues” adlı ilk albümünün ardından yine On Air Müzik etiketi ve Burak Demirsaran yapımcılığında yayımlanan ikinci albümü “12th Street” CD formunda ve yine soft progresif rock gitar motifleriyle düzenlenmiş, sürükleyici ve enstrümantal konsept bir albüm. İlk albümdeki gibi yine düzenlemeler, mix, mastering ve enstrüman kayıtları müzisyenin kendisine ait. Ek olarak bas gitar kayıtları, Feridun Düzağaç’ın ilk iki albüm kayıtlarında da yer almış olan Hakan Erken tarafından yapılmıştır.

Kapak fotoğrafı Serkan Tekin objektifinden çıkmış ve kapak tasarımı Zeynep Erol Aydın tarafından hazırlanan bu albümün kayıtları Eylül 2017- Şubat 2108 tarihleri arasında Antalya’daki Supernova Müzik Stüdyosunda gerçekleştirilmiştir.

Soft Progresif Rock soundunu Blues motifleriyle bir araya getiren müzisyenin bu albümü ülkemizde çok sık rastlanmayan lirik bir anlatıma ve hikayelere sahip. “12th Street” bir solukta dinleyebileceğiniz ve arşivinizde yer almasını düşündüğümüz keyifli bir albüm.

 

Parça Listesi

 

1. Reborn

2. Stray Cat’s Dream

3. Fly Free

4. 12th Street Lullaby

5. Nuclear Waltz

6. Water Falls

7. Veranda Sunset

8. Old Grey Sky

9. Restless Journey

10. Entropy

 

 

Medya Cinsi : CD

Disk Sayısı : 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!