Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bizim Çocuklar

Bizim Çocuklar

Bizim Çocuklar

Sanatçı: Bertan Avcı
Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8697448933018

Bertan Avcı 1982 İstanbul doğumludur. Aslen Erzincanlı olan sanatçı küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Bir dönem ticaretle uğraşmıştır.  Önceleri amatör olarak dost meclislerinde bağlama çalıp türküler söyleyerek yol alan süreç, sonradan çevresinden gelen yoğun talepler üzerine müzikle olan alakasını resmileştirerek albüm yapmaya karar vermiştir. 


Bertan Avcı Bizim Çocuklar isimli albümde 10 farklı eser icra etmiştir. Bu eserlerin seçimi tamamen kendisine aittir. Repertuvar oluştururken en çok dikkat ettiği şey eserlerdeki duygu yüklü sözler ve insanları sıkmayan melodiler olmuştur. 


 


Albümde iki eserin sözleri ve müziği, (Bizim Çocuklar, Fırat Çakıroğlu) iki eserin müziği sanatçı Bertan Avcı'ya aittir. (Sen Meselesi, Gidiyorum Ben) 


 


Yaklaşık 1.5 seneye takamül ederek tamamladığımız albüm çalışmamızda kıymetli sanatçı Mustafa Yıldızdoğan, kıymetli sanatçı Ozan Manas yine kıymetli sanatçı Rahmet Safa ve keskin kalem şair Ali Erdinç'in albümde sözleriyle ve besteleriyle katkıları olmuştur. 


 


Parça Listesi:


 


1- Bizim Çocuklar


2- Gidiyorum Ben


3- Sen Meselesi


4- Evlerinin Önü Yonca


5- Benden Sonra


6- Feda Olsun


7- Türkülerle Türküm


8- Koca Gözlüm


9- Fırat Çakıroğlu


10-Reis Sevmiş


 


 

Disk Türü : CD

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız