Aile ve Kutu Oyunları & Eğitici Oyuncaklar

Çocukların
Hayal Dünyasını
Geliştirecek
Binlerce
Çeşit Oyuncak

Oyun oynayan çocuklar

Eğitim Oyuncakları

Eğitici oyuncaklar

Eğitim oyuncakları çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerinde için oldukça faydalı. 0-3 ilk yaş gelişim oyuncakları grubu altında bulabileceğiniz bebek oyuncakları genellikle sesli ve renkli olmasının yanında hafızayı da güçlendiriyor. Oyun hamurları ise çocuğunuzun yaratıcılığını geliştirerek parmak kaslarının güçlenmesine yardımcı oluyor. Okul çağı ile beraber çocuklarınızın derslerine katkı sağlayacak deney ve bilim setleri ve koordinasyon becerilerini geliştirecek el yapım beceri setleri ile onların oyunla öğrenmelerine katkı sağlayabilirsiniz.

Birleştir Oyna

En sevilen oyuncak çeşitleri arasında yer alan birleştir oyna setler her geçen yıl biraz daha gelişiyor. Farklı boyutlarda ve farklı kompozisyonlarda tasarlanmış bu oyuncaklar, çocuklarınızın hem el becerilerini geliştirmede hem de problem çözme yeteneklerine katkı sağlamada birebir. Şehir inşa etmekten araç kurgulamaya pek çok alternatifin mevcut olduğu birleştir oyna oyunları sayesinde her seferinde yepyeni hikayeler kurgulamak, böylece yaratıcılığı güçlendirmek de mümkün.

Çocuklar için puzzle çeşitleri

Puzzle

Aile ve kutu oyunları

7’den 70’e hitap eden oyuncakların başında gelen puzzle’lar birbirinden farklı pek çok çeşide sahip. Usta sanatçıların resimlerinden tutun da sevdiğiniz kentlerden manzaralara ya da tarihi yapılara dr.com.tr’de kendi zevkinize uygun bir puzzle kolaylıkla bulabilirsiniz. Dilerseniz 501-1000 dilerseniz 1001-1500 parça, hatta çok daha büyük ve ayrıntılı puzzle’lar arasından seçim yaparak günün stresinden bir parça uzaklaşabilir; kendi kendinize kaldığınız zamanı çok daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Aile ve Kutu Oyunları

Tüm sevdiklerinizi aynı masa etrafında bir araya getiren aile ve kutu oyunları eğlenceli olduğu kadar evde yapılabilecek en keyifli aktivitelerden. Hafıza ve zekaya dayalı kart ve kelime oyunlarının yanı sıra biraz şans biraz da kurnazlık isteyen strateji oyunları gibi çeşitlerin bulunduğu kutu oyunları her yaşa hitap ediyor. Aile oyunları arasında yılların eskitemediği Uno’dan tutun da artık bir ikona dönüşmüş Monopoly’e  strateji oyunu Tic Tac Toe’ya pek çok alternatif mevcut.

Çocuklar için puzzle çeşitleri

Erkek Çocuk

Erkek çocuk oyuncakları

Erkek çocukları için oyuncak arabalar gerçek bir tutku. Dr.com.tr’deki uzaktan kumandalı araçlar ve mekanik taşıtlar seçkisi, tam da bu sebeple çocuklarınızın dikkatini fazlaca çekecek türden. Üzerinde sevilen kahramanların da bulunduğu Nerf oyuncakları ise son zamanların en popüler seçenekleri arasında. Son olarak erkek çocukların izlemekten keyif aldığı Batman, Pj Mask, Minecraft ve Roblox gibi karakterlerin figür ve aksesuarlarıyla da onları mutlu etmek çok kolay.

Kız Çocuk

Kız çocukların vazgeçemediği bebekler ve setleri artık o kadar çok çeşide sahip ki… Jimnastik, doktorluk, mimarlık gibi meslek gruplarına yönelik bebeklerin yanı sıra yazlık ev, ağaç ev gibi farklı ev setlerine ya da bisiklet, araba, at gibi çeşitli yan ürünlere sahip bebekler çocuklarınızın hem hayal gücünü hem de ilgi alanlarını geliştiriyor. Aynı zamanda en popüler kız çocuk figür ve aksesuarları arasında yer alan LOL, My Little Pony, Wissper gibi oyuncaklar da dr.com.tr’de sizleri bekliyor.

Kız çocuk oyuncakları

Akıllı Oyuncaklar

Oyuncak robot & scooter

Oyuncaklar sadece çocukların zekasını geliştirmekle kalmıyor kendisi de gelişerek yepyeni özellikler kazanıyor. Bunun en iyi örneği ise şüphesiz akıllı oyuncaklar. Akıllı oyuncaklar dendiğinde akla ilk gelen ise robotlar. İç mekânlarda uygun tasarlanmış ve 36 farklı programlanabilme, ses, yabancı madde ve engel algılayabilme özelliklerine sahip Silverlit robotlar bunun ilk örneği. Bu dünyanın bir diğer favorisi elektrikli scooter ise yeni neslin bisiklet alışkanlıklarını değiştirmeye aday.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.