Kampanya, 12 Temmuz -  30 Ağustos 2019 gün sonuna kadar www.biletix.com internet adresinden alınacak olan “Vadi Açıkhava Konserleri” indirimli bilet alışverişi için geçerlidir.

Kampanya kapsamında bir kişi için sadece bir defa ve en fazla 9 kişilik bilet alımında %10 indirim hakkı olacaktır. Bir indirim kodu ile en fazla 9 bilet alınabilir. www.biletix.com adresinde %10 indirimden faydalanabilmek için DR VADI yazıp 5564’e kısa mesaj (SMS) göndermek gerekmektedir.

SMS gönderim ücretini her müşteri kendisi karşılayacaktır. Kısa mesaj ile kampanyaya katılım operatörünüz tarafından bir kısa mesaj (SMS) olarak ücretlendirilmektedir.

Her GSM numarasına bir tane indirim şifresi verilecektir. www.biletix.com adresinde indirim şifresinin ilgili ekrana girilip biletin indirimli tutarı görüldükten sonra satın alma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

İndirim şifresinin gönderildiği SMS’in ücreti D&R tarafından karşılanmaktadır. Bu kampanya kapsamında her konser için sınırlı sayıda bilet  %10 indirimli olarak satılacaktır. Biletlerde iade ve değişiklik yapılamaz. Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Atlantis Yapım, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.