Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yoga: Çakra Çalışması

Yoga: Çakra Çalışması

Yoga: Çakra Çalışması

5/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Sanatçı: Akif Manaf
Yönetmen: Haluk Can
Standart Teslimat
22 - 24 Ekim
* 75 TL üzeri bedava!
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 8699943801922


Çakra merkezleri, yaşam enerjisini evrenden, çevreden alarak maddi beden ve süptil bölgelerin yaşaması için gerekli frekanslara dönüştürürler.

Çakra sistemi aracılığı ile insan çevreye ve evrenin farklı düzeyleriyle sürekli bir alışveriş içindedir. Çakra merkezlerinin hem belirli organlara hem de belirli bilinç halleriyle özel bağları vardır. Uygulanan teknikler Çakra olarak enerji merkezlerinin dengeli, simetrik ve uyum içinde çalışmasına, aktifleşmesine ve canlanmasına yardım eder.Verilen bilgiler ve teknikler hem kapsamlı teorik araştırmalara ve pratik uygulamalara hem de himalaya Dağları'nda bulunan Gerçek Yoga Üstadlarının direkt talimatlarına dayanmaktadır.

Bu Dvd günlük yaşamında enerjisel ve zihinsel kontrol, uyum, denge ve huzur arayan herkes için çok yararlıdır. Bu eserde çarka sistemini sağlık ve enerji merkezlerini uyumlu hale getirilmesi için orijinal yoga Sistemi'ne dayanan etkili teknikler vermektedir.Çakra merkezlerinin ezoterik çalışma prensipleri konusunda derin bilgilere sahip.Büyük Üstad Akif Manaf'ın bu eseri herkes için son derece değerli bir armağandır.

"Bu Dvd, Çakra çalışmaları konusunda elde edebileceğiniz en eksiksiz bir eserdir"Disk Sayısı: 1

Dil Seçenekleri
Türkçe(Orijinal)
İngilizce(Dublaj)

Süresi (dk): 47

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız