Akif Manaf

Akif Manaf
Akif Manaf Büyük Yoga Üstadı, yazar.

Paramahamsa Yogaçarya Maha Yogi Akif Manaf hayatını, insanlara mükemmel sağlık ve spiritüel evrim kazandırmaya adamıştır. Batıdaki en başarılı Yogilerden biri olan Akif Manaf bu yolda tüm yaşamını insanlığa hizmet etmekle geçirmektedir.

Moskova Ekonomi Enstitüsü'nde Sibernetik Ekonomi bölümünden 1980 yılında mezun oldu. Ekonomi ve matematik dallarında uzmanlaştı. Ekonomi üzerine master yaptıktan sonra Moskova Ekonomi Enstitüsü'nde öğretim üyesi oldu. 1994'te felsefe doktorasını (Ph.D.) tamamladı.

Yoga ile ilk tanışması 5 yaşında, ilk yoga eğitimine başlaması ise 7 yaşında oldu. 14 yaşında düzenli yoga uygulamaya başladı. 1989 yılında uzakdoğu felsefelerine ilgisi nedeni ile Hindistan'a yerleşti. Yoga üstadlarından eğitimler alarak yogi unvanı aldı.Sanskritçe öğrendi. Veda bilimi ve yoga felsefesinde bilgi sahibi olup uzmanlaştı. Himalayalarda yaşayan gerçek yoga üstadlarından eğitim alarak Orijinal Yoga Sistemi'nin t ... Tamamını göster

46 ürün listelenmektedir.

Filtreler
Truth
20,00 TL
İnce Kapak
Az Kitap
Knowledge
20,00 TL
İnce Kapak
Az Kitap
Change
20,00 TL
İnce Kapak
Az Kitap
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.