Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Çavdar Tarlasında Çocuklar

Çavdar Tarlasında Çocuklar

Çavdar Tarlasında Çocuklar

7/10 - 97 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Coşkun Yerli
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789753636360


Pek çok insanın hakkında konuştuğum için üzgünüm. Bildiğim tek şey; size anlattığım herkesi biraz özlüyorum. Bizim Stradlater'ı ve Ackley'i bile, sözgelimi. Sanırım o lanet Maurice'i bile özlüyorum. Sakın kimseye bir şey anlatmayın. Herkesi özlemeye başlıyorsunuz sonra.
Çavdar Tarlasında Çocuklar, Salinger'ın tek romanı. Ergenlik çağının içinde, yetişkin dünyanın düzenine karşı isyankar bir çocuğun, bir Noel öncesi başına gelenler... Bu sürecin bir psikiyatri kliniğinde noktalanışı. Holden Caulfield'in masumiyet arayışının iç burkucu romanı. Belki de Salinger'ın.
1993'te Franny ve Zoey ile Dokuz Öykü adlı kitaplarını yayımladığımız Salinger, 1963'ten bu yana yeni bir yapıt yayımlamamasına ve neredeyse efsane haline gelmiş bir gizlilik içinde yaşamasına karşın, dünya edebiyat gündemindeki yerini hep koruyor.Sayfa Sayısı: 200

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi YayınlarıYayına Hazırlayan : Birhan Keskin

İlk Baskı Yılı : 2006

Sayfa Sayısı : 200

Dil : Türkçe

Yorumlar 15

TÜM YORUMLARI GÖSTER
İçerik İle İlgili

Ambiyansıyla sizi içine çekebilecek bir kitap. Hala aklıma geldiğinde, o ambiyansı tekrar ilk defa içine giriyorumuş gibi tatmak isterim. Ayrıca toplumdaki sosyal yapının bir genç tarafından eleştirilmesine önce önyargılı yaklaşsak da hak vermekten kendimizi alamıyoruz. Kesinlike öneririm.

10.07.2017

Hos

Şu an okumakta olduğum ve çok beğendiğim bir kitap

08.02.2017

Çok güzel

Hiç bitmese denilen kitaplardan. Çok güzel.

04.10.2016