Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ceo Olmaya Giden Yol

Ceo Olmaya Giden Yol

Ceo Olmaya Giden Yol

Çevirmen: Teoman Akben
Yayınevi :

Pegasus

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786053431367


Bir Kurumun En Üst Basamağına Yükselebilmenin Kuralları

Bir fili saklamaya çalışmayın!
Sürpriz gibi görünen iflaslar, zamanında iyi saklanmış görünen ama başıboş bırakıldığı için sonrasında felakete sebep olan fillerin yol açtığı sonuçlardır. Her bir fil, panik ve -bunun devamında gelen- güneşi balçıkla sıvamaya çalışma çabasıyla daha da semirir.

Bir de Başkan John F. Kennedy'nin Domuzlar Körfezi skandalında nasıl davrandığına bakmak gerekir. Çıkmış, televizyonda halka açık bir şekilde, herkesin lafını ağzında tıkılı bırakarak, "Benim hatamdı, yüzümüze gözümüze bulaştırdık, sorusu olan?" demiş ve oturmuştur. Kennedy, bu olaydan hiç üzerine gidilmeden sıyrılmış, aslına bakarsanız bu olay sonrası güçlenmiştir.
-Kitaptan-

Ceo'luk pozisyonu ve maaşı, pek tanınmayan üst seviye bir müdürü, bir anda güçlü ve ünlü bir uluslararası lidere dönüştürebiliyor. Geçtiğimiz yıllar içerisinde önemli şirketlerdeki Ceo'luk pozisyonunun medyanın ilgisini her zamankinden daha fazla çekmesinin sebebi bu muhtemelen. Peki, bu insanlar -eğer bu şans ise- nasıl bu kadar şanslı olabiliyorlar? Sırları ne? Çalışanlar ve yeni mezunlar benzer soruların cevaplarının arayışındalar: Nasıl öne geçebilirim? Nasıl Ceo olabilirim?

Konu uzmanı Jeffrey Fox, son yılların en çok satan ve en çok taklit edilen iş kitaplarından Ceo Olmaya Giden Yol'da, kuşak farkı gözetmeksizin, içinde bir Ceo olabilme hırsı barındıran ve ön sıraları hedefleyen herkes için tüm bunların cevabını veriyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 168

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pegasus

Sayfa Sayısı : 168

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız