Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı

6/10 - 31 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Varlık Yayınları - Kişisel Gelişim Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9789754344431


Kişisel, mesleki ve ailevi sorunların çözümünde ilke merkezli bir yaklaşım benimseyen ve toplam kalite anlayışının öncülerinden olan Stephen R. Covey, çarpıcı örneklerden yola çıkarak, aşama aşama, insana yaraşır biçimde dürüst, uyumlu, huzurlu, başarılı bir yaşam için değişimine ayak uydurmamızı sağlayan alşıkanlıkları belirliyor, değişimin yarattığı fırsatlardan yararlanabilmek için gerekli olan bilgelik ve güce ulaşmanın yollarını gösteriyor. "Liderlik konusunda son onyılın başucu kitabı bu olacak." -Scott Degarmo (Siccess dergisinin başyazarı) "İlke merkezli liderlik, çok güçlü bir kavram, Covey'in liderlik ve insan ilişkileri vizyonu, bu kavramı günümüz iş dünyasının liderleri için elverişli bir program haline getirmiş. Mutlaka okumanızı öneririm." -Nolan Archibald (Black & Decker Başkanı ve Yöneticisi)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 390

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 284

Baskı Yılı: 1999


Dili: Türkçe
Yayınevi: Varlık Yayınları

İlk Baskı Yılı : 1999

Sayfa Sayısı : 390

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Kesinlikle okuyun

Gerçekten insana bir şeyler katabilecek bir eser. Şahsen bana kattığını düşünüyorum. Benim için neyin önemli,  önceliklerimin neler olduğunu, düşünce yapımdaki yanlışlarımı düzeltmeme, olaylara bakış açımı ve yaklaşımımı değiştirmeme vesile olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle 1 kere okunup kitaplığa koyulacak türden bir kitap değil. Başucu sıfatına layık bir kitap. Almakta tereddütü olan arkadaşlara almalarını tavsiye edebilirim. Eminim sizin için de katabilecek bir şeyleri vardır.

05.07.2017

müthiş

Mükemmel bir kişisel gelişim. Bunun eğitimini aldıktan sonra tamamlayıcı olması için kitabını da almıştım. Kesinlikle okunması gereken bir şaheser.

27.01.2015