Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gökyüzüne Not

Gökyüzüne Not

Gökyüzüne Not

9/10 - 153 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ahmet Batman
Yayınevi :

Destek Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786053111962

Ne balığın yeri akvaryum ne kuşun yeri kafes...


Herkesin bir vatanı var benimki sensin...


 


Küçük bir mucize istiyorum. Senin yanımda olduğun ve benim sadece sana ait olduğum bir mucize. İkimiz için yazılmış ama ikimizin de okumadığı bir kitap, bize birbirimizi anlatan ama dinlemeye korktuğumuz bir şarkı ve hiç bakmadığımız ama içinde sadece ikimizin olduğu bir fotoğraf olsun istiyorum.


 


Senin hikâyende kendime bir yer arıyorum. Belki de ikimiz için yeni bir hikâye yazmak istiyorum. Mutlu olsam da olmasam da bu benim hikâyem demek istiyorum. Bu dünyada tek bir hayat yaşayacaksak eğer ve sonunda biten bizim hikâyemiz olacaksa yaşadığımız hikâye de bize ait olmalı...


 


Bir sokak arasında tuttun ellerimi, ki ben buna bile hazır değildim. Gözlerin gözlerimdeydi. "Ömrümü vereceğim kadın sen misin?" der gibi baktım. "Sen benim için yaratıldın" dedin gözlerinle. O sessizliğin içinde gözlerimizle konuştuğumuz ne varsa gökyüzüne not olup uçtu ve biz bir mucizeye inanıp sonsuz bir hikâye olmak istedik.


(Tanıtım Bülteninden)

İlk Baskı Yılı : 2016

Sayfa Sayısı : 216

Dil : Türkçe

Yorumlar 10

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Bir çırpıda bitecek muhteşem birkitap

Okurken asla sıkılmayacağınız ve içindeki güzel mesajlarla size birçok şey öğretebilecek bir kitap...

29.05.2017

Güzel Kitap Tavsiye Ederim.

Bu Kitap Aklinizda Kesinlikle Kalabilecek Bir Kitap. Akıcı, Sürükleyici Bir Anda Bitirmek İsteyeceğiniz Bir Kitap. Tavsiye Ederim

19.02.2017

İki mavi arası...

Bir solukta okutuyor kendini... Elinizden bırakamıyor, mavinin derinliklerine dalıp gidiyorsunuz... Çok farklı bir hikaye beklemeyin ama dil çok akıcı... Okunmalı..

16.02.2017