Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Şimdi'nin Gücü - Gerçeği Arayanların Mutlaka Okumaları Gereken Bir Kitap

Şimdi'nin Gücü - Gerçeği Arayanların Mutlaka Okumaları Gereken Bir Kitap

Şimdi'nin Gücü - Gerçeği Arayanların Mutlaka Okumaları Gereken Bir Kitap

7/10 - 29 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Akaşa Yayın

Hızlı Teslimat
23 Ekim
Standart Teslimat
24 - 30 Ekim
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9789756793282


Üstat Eckhart Tolle kısa sürede bir bestseller haline gelen bilgelik dolu bu eserinde bilincimizde ve yaşamımızda mucizevi bir değişiklik yaratabilecek evrensel bir öğreti sunuyor.Tolle,tüm ıstırap,endişe ve korkularımızın dolayısıyla mutsuzluğumuzun gerçek kaynağını çarpıcı bir biçimde gösterip,onu şimdi ve burada nasıl aşabileceğimizi,huzur ve mutluluğa hemen şimdi nasıl kavuşabileceğimizi,bilincimizi hemen şimdi dönüşüme uğratıp nasıl aydınlanabileceğimizi anlatıyor.Eleştirmenler böyle bir kitabın çok nadir olarak geldiği konusunda görüş birliğine varırken,okurlar yaşamlarında olağanüstü değişimlerin meydana geldiğini bildiriyorlar.Şimdi'nin Gücü yaşamımızın her anının bir mucize olduğunu fark etmemizi sağlıyor ve büyük bir yetkinlikle Şimdinin Gücüne nasıl erişebileceğimizi açıklıyor.Sayfa Sayısı: 248

Baskı Yılı: 2001


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akaşa Yayın

İlk Baskı Yılı : 2000

Dil : Türkçe

Yorumlar 6

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Tek Kelime: MUHTEŞEM!

Herkes, ama herkes okumalı. Hayatınızı nasıl boş ve gereksiz düşünceler ile harcadığınızı anlamak için okumalısınız. Yaşadığınız hayatın mucizelerine tanık olabilmek için okumalısınız. Beyninizi geliştirmek için okumalısınız. İşinizde ve hayatta daha başarılı, mutlu ve huzurlu olabilmek için okumalısınız. MUTLAKA OKUMALISINIZ!!!

25.10.2016

Muhteşem

Şimdiyi tanıyınca geçmiş ve gelecek endişesi yerini sonsuzluğa bıraktı....okuyun....tezahür etmemiş olan ı anlayın...

07.01.2016

Duruma göre değişir

Yazar kitapta kendi deneyiminden yola çıkarak anda kalmanın öneminden bahsetmiş. Ancak bunun içselleştirilme yolunu pek açık etmemiş. Eğer bu bakış açısı içselleştirilebilir ve uygulanırsa bir değişiklik sağlanabilir. Tam tersi durumda ise sadece önemli bazı hatırlatmalar okunmuş olur.

03.08.2014

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.