Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sonsuzluk İçin Yedi Gün
Sonsuzluk İçin Yedi Gün

Sonsuzluk İçin Yedi Gün

Yazar: Marc Levy
Çevirmen: Işık Ergüden
Yayınevi : Can Yayınları - Bestseller Dizisi
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789750705762

Sonsuzluk İçin Yedi Gün Kitap Açıklaması


Tanrı ile Şeytan en sonunda bir konuda anlaşıp karara varırlar: Aralarında ezelden beri süregelen çekişmeye kesin bir son verecek, insanlığa ve dünyaya kimin hükmedeceğini bir daha değişmeyecek biçimde belirleyeceklerdir. Kural saptanır: Her ikisi de en üstün, en becerikli temsilcilerini yeryüzüne yollayacaklardır. Tanrı'nın gönderdiği meleğin yaptığı iyilikler, Şeytan'ın gönderdiği iblisin yaptığı kötülüklerden daha fazla olursa, dünya sonsuza dek Tanrı'nın hükmü altına girecektir. Tersi olursa, dünyanın efendisi Şeytan olacaktır. Peki, ya melekle iblis yeryüzünde karşılaşıp birbirlerine âşık olurlarsa? Sonsuzluk İçin Yedi Gün, okurları, Keşke Gerçek Olsa ve Neredesin'den sonra bir kez daha Marc Levy'nin mizah yüklü sevecen dünyasına götürüyor. Ustası Paulo Coelho'nun izinden yürüyen Levy, her şeyin tüketim ve yabancılaşmaya temellendiği günümüz toplumunda sevgiye, dostluğa tutunmayı öneriyor okurlarına.Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2005

Dil : Türkçe

Yorumlar 1
Sonsuzluk İçin 7 Gün

Keyifle okuyup bir çırpıda bitirdiğim kitaplardan biri.. Biraz farklı ama içinde kendinizden birşeyler bulabiliyorsunuz..

19.07.2013

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.