Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Üç Kız Kardeş

Üç Kız Kardeş

Üç Kız Kardeş

7/10 - 33 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Artemis Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786053043249

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

Bir zamanlar, bir ülkenin en güzel denizine bakan bir evde üç kız kardeş yaşardı. İsimleri Türkân, Dönüş ve Derya idi. Babaları Sadık Bey ve anneleri Nesrin Hanım’la birlikte geceleri kucak kucağa oturur, gelecekte onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlardı.

Türkân, Dönüş ve Derya’nın, Ayvalık’ın çam kokulu sokaklarında geçen masal gibi çocukluğu, onları yetişkin dünyasının acımasızlığına hazırlamamıştı belki. Hiçbir hayatın, hiçbir seçimin göründüğü kadar kolay olmadığını, bazen en büyük, en akla gelmeyecek sırların en güvendiklerimizin kalbinde saklandığını, en korkulacak hastalıkların gün gelip geçmişi derleyip toplayabileceğini anlamak zaman istiyordu.

Ve zamanın ilaç olmadığı bir yara var mıydı dünyada?

Ayvalık’ın denize uzanan taş sokaklarından, nice yaşamlar görüp geçirmiş zeytin ağaçlarından, hayatın kaynağından akan suyundan, eski evlerinden doğmuş bir aile hikâyesi Üç Kız Kardeş. Bir mutsuzluk hikâyesi değil; neşeli günleri yâd ede ede iyiliğe dönüşün hikâyesi. İyileşmenin yolculuğu…

Yay.Yön: Ilgın Sönmez

 

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 372

Ebat : 13,5 x 21

Yorumlar 2

İCLAL AYDIN'IN KALEMİNDEN ÇOK ETKİLEYİCİ BİR ROMAN

İclal Aydın'ın bir kitabını ilk defa okudum ve her sayfasını ayrı hayranlıkla okudum.   Mükemmel yazmış. Kitap resmen kusursuzdu. Karışıklık yaratacak ya da çelişkiye düşürecek noktalara hiç rastlamadım. İclal Hanım'ın diğer kitaplarını da alıp okumayı sabırsızlıkla bekliyorum. Eminim hepsi Üç Kız Kardeş kadar güzeldir. Kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum.

07.07.2018

Üçkızkardeş

Çok beğendim. Sürükleyici ve akıcı anlatım ile hiç sıkılmadan ve merak içinde okuduğum bir kitap oldu.

01.07.2018