Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yüz Bin Kere Hayır

Yüz Bin Kere Hayır

Yüz Bin Kere Hayır

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Altaylı

Standart Teslimat
05 - 09 Haziran
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786059630108

Bahçeli’nin Başkanlık Sistemi görüşleri:

10 Aralık 2012: Federasyon özlemi çekenler, siyasal Kürtçülükten medet umanlar, başkanlık rüyası görenler ve üniter yapımızı bozmayı düşünenler aynanın karşısında kendilerini bir kez daha kontrolden geçirmelidir. 

12 Şubat 2013: Başbakan Erdoğan başkan olabilmek, tek adam olarak hanedanlığını kurabilmek için Türkiye’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü satışa çıkarmıştır.

07 Mayıs 2013: Pazarlık edilen Türk milletidir. Pazarlık edilen Türk vatanıdır. Pazarlık edilen başkanlık sistemiyle birlikte özerklik, federasyon ve konfederasyondur. 

25 Haziran 2013: Gidişat engellenmezse, Türkiye hızla parti devletine doğru ilerleyecek, başkanlık kılıfıyla otoriter bir yapı inşa edilecek, üniter yapı dağılarak federasyona sapacak, devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğü imha olacaktır. Tehlike bu kadar yakın ve görünürdür. 

26 Nisan 2015: Recep Tayyip Erdoğan, aslında Türk tipi değil “Tayyip tipi” başkanlık hayalleri kurmaktadır. Başkanlık, federasyon demektir. Bu da Türkiye’yi bölünmeye götürecektir. 

8 Mayıs 2015: PKK’nın desteğiyle başkanlık amacı güden Erdoğan; gün yüzü göremeyecek, heves ettiği bölünme anayasası elinde patlayacak.

9 Mayıs 2015: Beştepe hanedanı ve AKP yönetimi, aile boyu rüşvet ve yolsuzluk çamuruna batmıştır.

17-25 Aralık yolsuzluk dosyalarının bir daha açılmamak üzere kapatılması ve bu rüşvet, hırsızlık ve yolsuzluk çarkının döndürülebilmesi, Tayyip Erdoğan’ın bütün yetkileri elinde toplayarak diktatörlüğünü ilan etmesine bağlıdır. 

12 Haziran 2016 Bizim Saray’la anlaştığımız namertçe söylendi. İlk aşamada partili cumhurbaşkanlığına evet dediğimiz, başkanlık sistemine sıcak baktığımız soysuzca iddia edildi. Yeni anayasaya boyun eğdiğim fısıltıdan öte yüksek sesle ifade edildi. Bu alçak sözleri dolaştıranlarda yüz olmadığı için özür dilemediler.

Erdoğan’dan Ülkücülere, Türk Milliyetçilerine Hakaretler:

Bunlar milliyetçi değil ırkçı... Bunlar Fatiha’yı okumayı bilmez... Bunlar kandan beslenen vampirler... Kimse bizim karşımıza Türklükle’de çıkmasın, biz her türlü milliyetçiliği ayaklarımızın altına alıyoruz... Irkçılık yaptınız, şeytani olan anlayışa hizmet ettiniz... 

Devlet Bahçeli’den Erdoğan’a Hakaretler...

“(...) Namert alçak ve şerefsiz olduğunu haykırmıştım.”

“Senin yaptıklarına ancak İblis teşebbüs edecektir.”

“Alçaksın ve şerefsizsin”

 (Tanıtım Bülteninden)

Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 14x21

İlk Baskı Yılı : 2017

Medya Cinsi : Ciltsiz

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız