Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Pc World of Warcraft: Shadowlands Collectors Edition
Pc World of Warcraft: Shadowlands Collectors Edition

Pc World of Warcraft: Shadowlands Collectors Edition

Marka : Activision
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 5030917290305

Pc World of Warcraft: Shadowlands Collectors Edition Ürün Açıklaması

Pc World of Warcraft: Shadowlands Epic Edition

Shadowlands, Blizzard Entertainment'ın çok sevilen devasa çok oyunculu rol yapma oyununun sekizinci genişleme paketi. Oyuncular bu kez keşfedilmemiş bölgelerin en uzağına; fani ruhların yeniden doğduğu, hizmet ettiği, savaştığı ve sonu gelmez işkencelere göğüs gerdiği sonsuz bir düzlem olan Shadowlands'e gidiyor. Azeroth'un kahramanları burada Shadowlands üzerinde hüküm süren güçlü varlıklarla ahitler kurmalı ve Sylvanas'ın planlarının nerelere uzandığını anlamak için dünya dışı güçler kazanmalı.

 

Warcraft'ın Öbür Tarafını Keşfet

World of Warcraft'ta ilk kez, sonsuz sayıda öbür dünyanın buluştuğu Shadowlands'e adım at. Bineğinle Bastion'ın parıldayan topraklarında dolaş, Revendreth'in gotik kuleleri arasında kaybol, Maw'un dehşetleriyle yüzleş ve çok daha fazlasını yaşa.

 

Yeminini Et Ve Kaderini Belirle

Ahitler, Shadowlands'in Azeroth'un şampiyonlarını yanlarına çekmeye hevesli hâkimleri. Her biri kendine has bir hikâyeye, oynanış özelliklerine ve amaçlarına hizmet edenlere bahşettikleri bir dizi güce sahip. Bastion'ın yiğit Kyrian'ları ile Revendreth'in marifetli Venthyr'leri arasından seçimini yap, Maldraxxus'un yüce Necrolord'ları için savaş ya da Ardenwald'lı yabani Night Fae'ler ile yenilenmenin peşine düş.

 

Lanetliler Kulesi Torghast İle Sonu Gelmeyen Mücadeleyi Yaşa

Gelmiş geçmiş en adi ruhlar, öbür dünyanın bu korkunç hapishanesinde sonsuz işkence çekmeye mahkum. Bu devamlı değişen, roguelike mücadeleyi tek başına ya da en fazla beş kişilik gruplar halinde oyna. Sınavları verebilecek kadar cesur olanları, öbür dünyanın en ibretlik hediyeleri bekliyor.

 

Yeni Seviye Atlama Deneyimini Yaşa

Bir sonraki kahramanına tamamen yeniden düzenlenmiş, her bir seviyenin anlamlı olduğu 1-50 deneyimiyle seviye atlat ve ardından Shadowlands'in yeni seviye üst sınırı olan 60'a ulaş.

Ne kadar uzun süre kalırsan o kadar zorlaşan Maw'da Jailer'ın gözlerini üstünde hisset; önemli karakterlerle Ruh Bağları oluşturarak onların kendilerine has güçlerine ortak ol, Ahdinin mabedini eski görkemine kavuştur ve çok daha fazlasını yap.

 

Koleksiyon Sürümü İçeriği:

WOW Epic Sürüm Oyun Kodu

Artbook

4'lü rozet seti

Soundtrack

Mousepad

Yorumlar 1
:)

Çok iyi

25.09.2020

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.