Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Aytunç Altındal

1983'de İsviçre'de Modus Vivendi Kültür Merkezi'ni kurarak 10 yıl yönetti.

1989 yılında Rusya'da Kültür Danışmanlığı görevini yaptı.

1992'de İngiltere Edinburg'taki International Academy for European and Christian Studies akademisinde Project Academic Board (Akademik Proje İdari Heyeti) üyeliğine seçildi. Aynı yıl İngitere'de yayınlanan Three Faces of Jesus (Üç İsa) adlı kitabı dünyada yankılar uyandırdı. Daha sonra (1993) Rusça'ya çevrildi.

1993'te International Society for the Study of European Ideas (Uluslararası Avrupa Düşünce Çalışmaları Topluluğu) Bilimsel Kurulu'na üye oldu. Aynı yıl Avusturya'nın Graz şehrindeki Karl - FranzÜniversitesi tarafından düzenlenen European Secular Legacy (Avrupa'nın Laik Vasiyeti)adlı uluslararası konferansta Oturum ve Bölüm Başkanlığına seçildi.

1995'te merkezi New York'ta bulunan Carnagie Council on Ethics and International Affairs örgütüne davet edilen, ilk ve tek Türk Konuşmacı oldu.

Aynı sene, New York'ta Birleşmiş Milletler bağlantılı Global Forum of Spiritual and Parlamentary Lealders on Human Survial (İnsan Yaşamından SorumluRuhani ve Siyasi Liderler Global Forumu'nda) International Advisor Committee yani Uluslararası Danışman üyesi oldu.

Ünlü Fizikçi Isaac Newton'ın bugüne kadar hiç bilinmeyen bir kitabını da yayınlayan Altındal, Uğur Mumcu'nun Sakıncasız adlı eserinin de yapımcılığını üstlendi.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


23 ADET
Kehanetler Kitabı

Kehanetler Kitabı


Laonİcus...
İnce Kapak
22,00 TL %35 14,30 TL
Usta'nın Sesi

Usta'nın Sesi


Halil Cibran
İnce Kapak
15,00 TL %35 9,75 TL
Ermiş

Ermiş


Halil Cibran
İnce Kapak
15,00 TL %35 9,75 TL
Sözler-Anahtar

Sözler-Anahtar


Halil Cibran
İnce Kapak
12,00 TL %22 9,36 TL
Elvedasız

Elvedasız


Aytunç Altındal
İnce Kapak
17,59 TL %35 11,43 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız