Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bingür Sönmez

1976 yılında İstanbul Üniversitesi, Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Bir yıl burslu olarak dil öğrenmek amacıyla İngiltere'ye gitti. 1977 - 1984 yılları arasında uzmanlık eğitimini İstanbul Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Uzmanlık eğitiminin sın yılında St. Thomas Hastanesi'nde (Londra) cerrahi asistanı olarak çalışmaya başladı. 1988 yılında doçent oldu. Aynı hastanede üç yıl koroner cerrahisi eğitimi aldı. 1990 yılında Türkiye'ye döndü. İstanbul Üniversitesi Kardioloji Enstitüsü'nde göreve başladı. 1997 yılında profesör oldu. 2001 yılına kadar Kadir Has Üniversitesi ve Florence Nightingale Hastanesi'nde Kalp Cerrahisi Bölüm Başkanlığını görevini yürütmektedir.
Yurt içinde ve yurt dışında bulunan 22 derneğin üyesi. Bilgisayar kullanıyor, kayak yapıyor, sualtı sporuyla ilgileniyor, bahçe işleriyle uğraşıyor. Boş vakitlerinde de ameliyat yapıyor.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


5 ADET
Kafkas Harekatı

Kafkas Harekatı


Bingür Sönmez
İnce Kapak
13,89 TL %25 10,42 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız