Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Burak Eldem

1984'ten bu yana yayın dünyasında. Seksenli yıllarda Stüdyo İmge dergisinin kurucuları arasında yer aldı ve editörlüğünü üstlendi; bu dönem içinde, popüler kültür üzerine çeşitli dergi ve gazetelere yazı yazdı. İlk kitapları Bob Marley ve Reggae (1985), Rock Tarihi (1985) ve Mayıs Çiçeğinden Barış Türküsüne (1986) bu dönemde yayımlandı. 1987-95 yılları arasında Cumhuriyet gazetesinin yazarları arasında yer aldı; Playboy dergisinin Türkiye edisyonunda genel yayın yönetmenliği yaptı; TRT televizyonunda yapım danışmanı ve sunucu olarak görev aldı; çeşitli özel radyolara programlar hazırladı. 1998 yılında tercihini 'yeni medya'dan yana kullanıp İnternet yayıncılığına yöneldi; ZDNet'in Türkiye edisyonunda editörlük ve yazarlık yaptı; dönemin önde gelen İnternet kuruluşlarından İxir'de portal yöneticiliği görevini yürüttü.

2003 yılında, Saklı Tarih adını verdiği üçlemenin ilk kitabı olan 2012: Marduk'la Randevu yayımlandı. Onu 2004'te ilk romanı Seni Tılsımlar Korur ve 2006'da Saklı Tarih üçlemesinin ikinci kitabı olan Fraternis: Kayıp Kitaplar, Gizli Kardeşlik izledi. Seni Tılsımlar Korur'un devamı niteliği taşıyan ikinci romanı Günbatımı Fandango, Kasım 2007 tarihini taşıyor.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


4 ADET
Kozmik Okyanus

Kozmik Okyanus


Burak Eldem
İnce Kapak
21,00 TL %27 15,33 TL
Diren Aklım

Diren Aklım


Burak Eldem
İnce Kapak
15,00 TL %27 10,95 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız