Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Düşünce Gücüyle Tedavi

Düşünce Gücüyle Tedavi

Düşünce Gücüyle Tedavi

7/10 - 59 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Louise L. Hay
Yayınevi : Altın Kitaplar
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9789752118836 | Format : Epub

Düşündüğünüz her şeyin, yaşayacağınız her şeyin belirleyicisi olduğunu hiç düşündünüz mü? Louise Hay "Düşünce Gücüyle Tedavi" adı altında kaleme aldığı kitabında bu düşünceden yola çıkarak yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine kurulu. Ve sevgiyle özgüvenin başaramayacağı hiçbir şey yok. Kitabı okumaya başladığınız anda, gerçekten bir şeylerin değişmesi gerektiğini farkediyor ve olumlu bir değişim içine girdiğinizi hissediyorsunuz. Bu bir tür düşünce tedavisidir. İyi, olumlu ve gerçek... Bugüne kadar başınıza gelen tüm olumsuzlukların ve hastalıkların, kendi kendinize ürettiğiniz olumsuz düşüncelerden kaynaklandığını söylüyor, Hay. Bundan sonra yaşayacaklarınızın sizi memnun etmesini mi istiyorsunuz? Bu kitabı okuyarak bir başlangıç yapabilirsiniz. Kendinizi bu dünyaya çile çekmeye ve mutsuz olmaya gelmiş bir zavallı insancık olarak değil; seven, sevilen ve mutlu olmaya layık bir canlı olduğunuz için gönderilmiş bir pozitif enerji olarak düşünün. Kitap küçücük bir sivilceden, kansere kadar birçok hastalığın nedenlerinin psikolojik olumsuzluklardan kaynaklandığını satır satır anlatıyor. Hangi hastalık için, hangi olumlu öneriyi düşüncelerimizin besini olarak kullanacağınızı da söylüyor.

(Tanıtım Bülteninden)


Yorumlar 11

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Müthiş

Kesinlikle okunma gereken bir kitap

16.11.2020

Etkileyici

Louise Hay'i ilk bu kitapla tanıdım ,çok etkilendigim bir kitap.Hem Louise Hayin etkileyici yaşamı hem de Hastalıklar ve dönüştürücü olumlu düşünceleri de yer alıyor kitapta.her zaman faydalanılacak bir kitap. Bu yüzden başucu kitaplarım arasında.

06.09.2020

Okunmalı

Kitabı aldım ve senelerce kitaplığımda okunmadan durdu. Kanser olduğumu öğrenip hastane yattığımda eşimden direk evden bu kitabı getirmesini istedim. Bence herkesin her koşulda ara sıra okuyup kendinin değerli olduğunu ve her şeyin düşüncelerimizde bittiğini anlaması için güzel bir kitap. Yazarın bir çok kitabını daha okudum. Kendinize vakit ayırmak ve daha iyi yaşam sürebilmek için okunmalı..

03.01.2020

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.