Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


FARK YARATAN LİDERLİK
FARK YARATAN LİDERLİK

FARK YARATAN LİDERLİK

Yazar: Erhan Tunçay
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9786059385442 | Format : Epub

FARK YARATAN LİDERLİK E-Kitap Açıklaması

Lider doğulur mu, yoksa lider olunur mu?

Kariyeri boyunca Garanti Bankası başta olmak üzere Türkiye’nin öncü kuruluşlarında lider yöneticilik yapan ve alanında marka profesyonellerle birlikte çalışan Erhan Tunçay, kitapta bu sorunun cevabını veriyor: “Liderlik potansiyeline sahip herkes lider olabilir!”

Bir liderin sahip olması gereken kişilik özellikleri, yetenekler ve çalışma sistemleri üzerine denenmiş yöntemler ve ikna edici yaklaşımlarla dolu bu kitap yıllar içinde edinilmiş bir hazineyi cömertçe paylaşıyor ve kesinlikle ilham veriyor.

Akın Öngör’ün Önsözüyle…

“Güçlü ve iyi liderliğin müthiş gücüne inanırım. İyi liderler kurumları, toplumu, ülkeleri… dünyayı değiştirebilirler. Kötüsü felaketlere yol açabilir. Günümüzde iyi lider eksikliğini ülkemizde ve dünyada o kadar hissediyoruz ki sürekli iyi liderler çıkmasını arzu ediyoruz.Erhan Tunçay’ın yazdığı bu kitap liderlik konusunda kaleme alınmış çok güzel bir örnek. Konuya gerçek çalışma yaşamı deneyimlerinden süzülmüş bilgiler ve izlenimlerle yaklaşmış. Bu da kitabın etkisini ve değerini arttırmış. En önemli başlıkları başarılı çalışma hayatından örnekler ile çok kolay anlaşılabilir bir dil ile anlatmış.Koç’lar ve mentorlar için de çok güzel bir kılavuz niteliğini taşıyor. Bu kitaptan çok yararlanılacağını umuyorum.’’ Akın Öngör


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.