Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gitmeli miyim Kalmalı mıyım
Gitmeli miyim Kalmalı mıyım

Gitmeli miyim Kalmalı mıyım

8/10 - 42 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Destek Yayınları
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9786254412134 | Format : Epub

Gitmeli miyim Kalmalı mıyım E-Kitap Açıklaması

Kusur bulanların yanında huzur bulamazsınız...

Dört bir yanımız, dünyanın kendi etrafında döndüğüne inanan narsislerle çevrili...

İşin garibi, bir narsise âşık olmak fazlasıyla kolay... Çünkü onlar üstün zekâları, manipülasyon kabiliyetleri ve karizmalarıyla yeryüzünün en çekici âşıkları... Ne yazık ki sevmek yerine, seviyor gibi yapabilme ustalıkları yadsınamayacak kadar güçlü...

Hakan Mengüç’ün kaleme aldığı GİTMELİ MİYİM KALMALI MIYIM adlı bu kitap romancılığın ezberlerini bozarak yepyeni bir okuma disiplini vaat etmesinin yanı sıra, narsisizmin gölgesinde yaşanan huzursuz ve mutsuz ilişkilerin psikolojik dehlizlerine inerek günümüz ilişkilerine ayna tutuyor.

Bu kitapta bir narsisin yarattığı alevlerle dolu sahte cennetten nasıl kaçabileceğinizin ve giderek yok edilmekte olan özgüveninizi nasıl geri kazanabileceğinizin ipuçlarıyla da karşılaşıyor olacaksınız. Çünkü bu sadece bir roman değil, aynı zamanda bir kurtuluş yolu...

Aleyna ve Ertan’ın “aşk gibi” görünen savaşında kendinizden çok şey bulacaksınız.

(Tanıtım Bülteninden)


Yorumlar 30
TÜM YORUMLARI GÖSTER
Tanıtım Yazısında Başlayan Özensizlik

Bir yayınevinin misyonlarından biri de dili Türkçeyi doğru kullanmak olmalı. Narsiste, narsis yazarak kitabı pazarlamaya çalışan bir yayınevinin kitabını aldığımda içinden ne gibi bezdirici hatalar çıkacağını hayal bile edemiyorum. Biraz daha özenli olunması gerekiyor. Kavramı doğru adlandıramayan birinin bu konu üzerine yazma cesareti de çok düşündürücü.

15.05.2021

Farklı bir anlatım tarzı 👍

Merak uyandıran,farkındalık oluşturan hoş bir kitap...

05.05.2021

Sonsuz katkı sağlayan muhteşeme kalem

Hakan mengüç diğer kitaplarında olduğu gibi bu kitabında da okuyucunun ruhuna iniyor. Kendimizi , ilişkilerimizi ve doğru olanı duru kalemiyle bize aktarmış. Zevkle okudum.

24.04.2021

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.