Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası
İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası

İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası

7/10 - 28 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Altın Kitaplar
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9789752124707 | Format : Epub

İktidar-Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası E-Kitap Açıklaması

Gücü elde etmek isteyenlere, gücün esiri olanlara ya da güce karşı direnenlere... Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası Kimi gücünün zirvesindeyken ölümcül bir hatayla elindekini yitirir. Kimi çok ileri gider veya yeterince ilerleyemez. Fakat kimileri de doğru adımı atarak insanüstü bir gayretle gücü kendilerine çeker. Tarih boyunca yazarlar ve filozoflar kendilerine şu soruyu sormuşlardır; bizden öncekilerin başarılarından ya da hatalarından ne gibi dersler alabiliriz? Üç bin yıllık süre içinde güç hakkındaki çeşitli yazıları hep aynı konuları işlemiş, gücün özünü tanımlayarak nasıl arttırılacağını ve yönetileceğini veya nasıl yok edileceğini tarif etmiştir. Gücün 48 Yasası zihinlerden sonsuza dek silinmeyecektir.

(Tanıtım Bülteninden)


Yorumlar 3
Çok güzel

Çok güzel ve muhakkak okunması gereken bir kitap. Okurken içinde kendinizden parçalarda illaki göreceksiniz. Güç sahibi olma isteği olanların bunlar için ne yapması ve yapmaması gerektiğini geçmiş hikayeler ve yorumlamalarla anlatan müthiş bir baş yapıt.

02.09.2018

GÜZEL VE TEHLİKELİ

Son derece güzel bir kitap almanızı tavsiye ediyorum.kitabı anlatacak olursak : kitap da yasaları veriyor ve yapmamız gereken şeyleri anlatıyor ve ardından geçmişdeki padişah,hükümdarlar vs. Onların o yasayla ilgili yaptıkları hikayeleri anlatıyor. Kitap güzel ama cahillere sahın ha bu kitabı önermeyin onların güç sahibi oldukları bir dünya düşünülemez.

14.07.2018

çok tehlikeli

cahil insanların uygulaması halinde dünyanın en tehlikeli kitabı ama muhteşem birbaşucu kitabı

19.01.2012

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.