Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kutsal Yemin - Mustafa Kemal Atatürk
Kutsal Yemin - Mustafa Kemal Atatürk

Kutsal Yemin - Mustafa Kemal Atatürk

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ali Kuzu
Yayınevi : Kariyer Yayınları
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789785861638 | Format : Epub

Kutsal Yemin - Mustafa Kemal Atatürk E-Kitap Açıklaması

Çocuk Mustafa, asker Mustafa, insan Mustafa ve nihayet Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk.

Hakkında çok şey yazıldı, çizildi. Kimi göklere çıkardı ilah yaptı, kimi günahı var dedi yerden yere vurdu. Birçok belge saklandı, birçok yalan anlatıldı. Sonunda yalanla gerçek birbirine karıştı. Bir devri kapatıp yeni bir devir açan bir insanın hayatının bu kadar gizemli olması da ayrı bir muamma.

2000'li yılların rahat, baskısız, endişesiz, işgalsiz ve düşmansız ortamı içinde Atatürk'ü tanımak ve bu ülkenin insanları için ne anlam ifade ettiğini anlamak ve hatta anlatmak biraz zordur.

Mustafa Kemal'i tanımak ve anlamak hatta sevmek veya nefret etmek için onun ortaya çıktığı zamanın dünya şartlarını çok iyi bilmek lazımdır.

Bu kitap, o günün şartlarını tarihsel gerçeklere dayanarak huzurunuza getiriyor. İnanıyoruz ki, ancak o zaman her türlü baskıdan uzak, kendi araştırmalarınız ve kendi özgür iradenizle Mustafa Kemal Atatürk'ü yaşamınızda gerçekçi bir yere oturtabileceksiniz.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 340

Baskı Yılı: 2009

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 284

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Kariyer Yayınları


Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.