Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Mustafa Kemal Atatürk - Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz
Mustafa Kemal Atatürk - Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz

Mustafa Kemal Atatürk - Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz

10/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ferhat Atik
Yayınevi : Destek Yayınları
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9786254410628 | Format : Epub

Mustafa Kemal Atatürk - Başarıda Gururu Felakette Ümitsizliği Yenmeliyiz E-Kitap Açıklaması

"Şayet bir gün çaresiz kalırsanız, bir kurtarıcı beklemeyin. Kendiniz kurtarıcı olun. Eğer ülkenizi kurtaracak bir lider beklemekteyseniz, ben size hiçbir şey öğretememişim demektir.''

Gazi Mustafa Kemal'e ölümünden dört yıl önce, özel bir yasayla "Atatürk" soyadı verilir. Bu haber Ankara Radyosu'nda sevinçle duyurulurken, sunucu "Atatürk" yerine "Anatürk" der. Elbette bu bir dil sürçmesidir nihayetinde. Ancak bilinir ki Türkiye halkı Mustafa Kemal'i, hem bir baba hem de bir anne kadar sevmektedir.
Mustafa Kemal'in yaşamına dair hiç duymadığınız bilgileri, bilinmeyen yönlerini ve derin acılarına rağmen yaratıcı yanını nasıl geliştirdiğini öğrenmeye hazır olun. O sadece kurucu bir lider değil, bugün dahi hayatımızı değiştirecek ölçüde etkili, tüm dünyaya ilham vermiş bir filozof devlet adamıdır.

(Tanıtım Bülteninden)


Yorumlar 1
Muhteşem

Tam Atatürk’e yakışır bir kitap. İlk okuyanlardan olmak nasip oldu. Harikasın Ferhat Atik. Müthiş bir anlatım, bambaşka bir Atatürk tanıyoruz...

03.11.2020

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.