Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sekizinci Renk

Sekizinci Renk

Sekizinci Renk

6/10 - 11 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Altın Kitaplar
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9789752116085 | Format : Epub

Ela, sıradan öğüt ve eleştirilere uyarak yaşama yumuşak iniş yapmak istemiyordu. Hayatı deneyerek, kalıplaşmış kuralları aşan özgür ve sıradışı bir kimlik edinmeyi amaçlıyordu.
O, çok renkli düşler kuruyordu. Örneğin; gökkuşağının sadece yedi renk olduğuna inanmıyordu. İnsanoğlunun gözlerini bürüyen bağnazlık perdesi yırtıldığında, yepyeni renklerin ortaya çıkacağına yürekten inanıyordu.
Ortaokul ve lise yıllarında, bu amaç ve inançlar doğrultusunda yanlış ya da doğru, acıklı veya gülünç pek çok serüvene atıldı. Ailesi ve arkadaşlarıyla sürtüşmelere girdi. Acı, korku, kaygı ve düşkırıklığıyla birlikte sevincin, coşkunun, aşkın ve mutluluğun doruklarında yaşadı.

İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 1999

e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 393

Baskı Yılı: 2008

Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar


Yorumlar 7

TÜM YORUMLARI GÖSTER
TAVSİYE

Seneler önce okumama rağmen hala olay örgüsü aklımda. Bana kitap okumayı sevdiren , öneri isteyenlere ilk ismini verdiğim kitap. Kesinlikle okumalısınız fazla adını duymadığım ama mücevher değerinde bir eser.

09.04.2019

Kitap alışkanlıktır

Eğer şu an kitap okumayı, kitapları seviyorsam tek sebebi bu kitaptır. Okuyun!

28.11.2016

Belleğimde Yer Etti

Tadı damağımda kaldı. Gerçekten belleğime kazındı. Çok güzeldi, bir solukta okudum. Kutlarım.

04.06.2014

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.