Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


D&R’dan 40 TL ve Üzeri Faber-Castell Alışverişi Yapın, Qumpara ile Çekilişe Katılın!

Bu kampanya Adel Kalemcilik Tic. ve San. A.Ş. (“Adel") tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 02.08.2019 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.7368 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 15.08.2019 (saat 09:00) ile30.09.2019 (saat 22:00) tarihleri arasında,

Türkiye genelindeki D&R mağazalarından veya www.dr.com.tr (ücretsiz) internet sitesinden Adel’e ait Faber-Castell markalı ürünlerden tek seferde 40 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, adres, GSM no bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra alışveriş fişinin fotoğrafını (fişin tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir)

Yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından fiş üzerindeki her 40 TL’lik Faber-Castell ürünü için 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanya bitiş tarihi 30.09.2019 saat 22:00 olup Qumpara uygulaması üzerinden son giriş tarihi 03.10.2019 saat 23:59’dur.

Katılımlarda fiş no, ad, soyad ve telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş görseli kabul edilecektir.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 5 kişiye iPad 32 GB Wi-Fi (birim değeri: 2.499,00 TL), 500 kişiye Faber-Castell Basic Art Çanta (birim değeri: 237,00 TL) ikramiyesi verilecektir.

Çekiliş 11.10.2019 tarihinde saat 11:00’de U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.’nin (“U2 Tanıtım”) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No: 4-A Beyoğlu İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 17.10.2019 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.

Tüm kampanya süresince postada meydana gelen gecikmelerden veya U2 Tanıtım’a gönderilen maillerde yaşanabilecek aksamalardan Adel sorumlu tutulamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan katılımcıya bildirimde bulunduğu anlamına gelecek olup bildirim katılımcıya tebliğ edilmiş sayılacaktır.

Asil talihliler 01.11.2019, yedek talihliler 16.11.2019 tarihine kadar kimlik fotokopisi, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fiş ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.

İkramiye tesliminde fiş aslı ibrazı zorunludur.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

Bu çekilişe Adel, Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş. (“Turkuvaz”), U2 Tanıtım ve Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeleri verilmez.

KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir.

Fiş kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama üzerinden kampanyaya başarısız katılım yapan her katılımcıya “başarısız katılım” bilgisi, başarılı katılım yapan her katılımcıya ise “başarılı katılım” bilgisi ve katılım sıra numarası verilecektir.
Katılımcılar, Qumpara uygulamasına üyelik bilgileri ile giriş yaparak katılım haklarını kampanya süresince kontrol edebileceklerdir.

Qumpara üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları gayrikabili rücu olarak kabul etmiş sayılır.

Turkuvaz’ın (D&R) kampanyanın reklam ve pazarlaması, duyurumu, mağazalarda ve www.dr.com.tr internet sitesinde yürütülmesi süreçleri dışında katılımcıya karşı kampanya ile ilgili olarak herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Görseller temsilidir.
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız