Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


150 TL alışverişe, 25 TL indirim!

10 – 24 Eylül 2019 tarihleri arasında Bireysel Garanti Cep/İnternet üzerinden kredi kartı borcu veya fatura ödeme işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren müşterilerimiz, dr.com.tr’de 150 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 25 TL indirim kodu kazanıyor. Kampanyaya katılım, ilk 10.000 kişi ile sınırlandırılmıştır ve cep telefonu kategorisi hariç tutulmuştur.


İndirimi nasıl kazanabilirsiniz?
Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu veya fatura ödeme işlemlerinden herhangi birini yaptığınızda indirim kodu cep telefonunuza SMS ile iletilecektir. İndirim kodunuza dilediğiniz zaman Garanti Cep veya Garanti İnternet’teki “Kampanyalar” alanından ulaşabilirsiniz.

Kampanya Detayları

10 – 24 Eylül 2019 Bireysel Garanti Cep/İnternet üzerinden kredi kartı borcu veya fatura ödeme işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren müşterilerimiz, dr.com.tr’de geçerli 150 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli 25 TL indirim kodu kısa mesaj yoluyla iletilecektir.

dr.com.tr indirim fırsatından ilk 10.000 müşterimiz faydalanabilecektir.

Cep telefonu kategorisi kampanyadan hariç tutulmuştur.

İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.

İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.

Bir alışverişte sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir, kodlar tek kullanımlıktır, bölünemez.

İptal ve iade durumlarında indirim kodu tekrardan kullanılamaz.

Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.

Kişiye özel üretilen kodlar, 10.000 kullanım sonrası inaktif olacaktır.

İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.

T. Garanti Bankası, Turkuvaz Kitap ve Müzik Mağ. Paz. A.Ş kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

 


Hemen Ürünleri İncele! 
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız