Kobo Android uygulaması ile istediğiniz yerde okuyun

İster bir gezgin olun ister sadece sıra beklerken vakit geçirmek isteyen birisi olun, her zaman Kobo kitaplığınızın keyfine varmak için Kobo cihazınızı yanınızda taşımanız gerekmiyor. İstediğiniz yerde okuyabilmek için sadece ücretsiz Kobo uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

  • Google Play

Hikayenize kaldığınız yerden devam edin

Hikayenize devam etmek için eve gitmeyi beklemenize gerek yok. Kobo uygulaması, tüm yer işaretlerini senkronize eder. Bu sayede akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan veya Kobo cihazınızdan, en son kaldığınız yerden okumaya devam edebilirsiniz. Sadece elinizin altında olmasını istediğiniz kitapları indirerek, cihazınızın depolamasını kontrol altında tutun.

Bir sonra okuyacağınız kitaptan çok uzak değilsiniz

İster otobüs bekliyor olun ister bir sonraki uçuşunuzu bekliyor olun, anında Kobo'nun kitaplığına ulaşabiliriz. 4 milyondan fazla dünyanın en iyi eKitaplarından, dergilerinden, çizgi romanlarından ve çocuk başlıklarından oluşan seçeneklere göz atın ve satın alın.

Tam olarak ne arıyorsanız onu bulun...
Ardından yeni bir şeyler keşfedin!

Yeni bir romanı veya bir yazarı mı duydunuz? Sadece Kobo uygulamasını açın ve arama çubuğuna başlığını, yazarını veya konusunu girin, işte bu kadar kolay! En çok tutkunu olduğunuz ilgi alanlarınıza göre içerikleri bulun ve Koleksiyonlara göz atın.

Mükemmel okuma deneyiminizi oluşturun

Kobo uygulaması, nerede olursanız olun rahat bir şekilde okumanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Yatakta okumaya hazır mısınız? Sadece gündüz modundan gece moduna değiştirin. Metroda aydınlatma yeterli değil mi? Parlaklığı artırmanız yeterli. Gözünüzün rahatsızlığını en alt seviyeye indirmek için, çeşitli yazı tipi tarzlarından birisini seçebilirsiniz.