Kobo iPhone ve iPad uygulamaları ile istediğiniz yerde okuyun

İster bir gezgin olun ister sadece sıra beklerken vakit geçirmek isteyen birisi olun, her zaman Kobo kitaplığınızın keyfine varmak için Kobo cihazınızı yanınızda taşımanız gerekmiyor. İstediğiniz yerde okuyabilmek için sadece ücretsiz Kobo uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

Hikayenize kaldığınız yerden devam edin

Hikayenize devam etmek için eve gitmeyi beklemenize gerek yok. Kobo uygulaması, tüm yer işaretlerini senkronize eder. Bu sayede akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan veya Kobo cihazınızdan, en son kaldığınız yerden okumaya devam edebilirsiniz. Sadece elinizin altında olmasını istediğiniz kitapları indirerek, cihazınızın depolamasını kontrol altında tutun.

Tam olarak aradığınızı bulun

Kafanızda okumayı istediğiniz belirli bir şey varsa, Kobo uygulamasını açarak arama, çubuğuna başlığını, yazarını veya konusunu yazmanız yeterlidir. İşte bu kadar kolay!

Bir sonra okuyacağınız kitaptan çok uzak değilsiniz

Kobo uygulaması, birisini bitirdikten sonra diğer harika kitabı okumanızı kolaylaştırır. En çok tutkunu olduğunuz ilgi alanlarınıza göre içerikleri bulun ve Koleksiyonlara göz atın.

Mükemmel okuma deneyiminizi oluşturun

Kobo uygulaması, nerede olursanız olun rahat bir şekilde okumanıza yardımcı olmak için geliştirilmiş özelliklere sahiptir. Yatakta okumaya hazır mısınız? Sadece gündüz modundan gece moduna değiştirin. Metroda aydınlatma yeterli değil mi? Parlaklığı artırmanız yeterli. Gözünüzün rahatsızlığını en alt seviyeye indirmek için, çeşitli yazı tipi tarzlarından birisini seçebilirsiniz.