Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kampanya Koşulları

World Mobil’e özel 1-14 Şubat 2021 tarihleri arasında D&R mağazalarından ve www.dr.com.tr’den tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 150 TL ve üzeri alışverişlerden 30TL D&R Puan kazanılmaktadır.
 
Puan kampanyası yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
 
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 
Kazanılan D&R Puan'lar D&R mağazalarında kullanılabilecektir. Kazanılan D&R Puan’lar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
 
Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.
 
Kampanya kapsamında kazanılan D&R Puan'lar 19 Şubat 2021 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 2 Mart 2021’dir. Kullanılmayan puanlar 3 Mart 2021'de geri alınacaktır. Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 
BDDK tarafından yayınlanan kredi kartları taksit sınırlaması kapsamında, satılan ürünlere göre taksit geçerli olmayabilir veya taksit sayıları değişiklik gösterebilir.
 
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A. Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 
Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz, 1-14 Şubat 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS'lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir.
 
Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz.
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.