Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Gökhan Dumanlı

Gökhan Dumanlı Kimdir?

Gouml;khan Dumanlı, İstanbul Aydın Uuml;niversitesirsquo;nde İnsan Kaynakları ardından Halkla İlişkiler Yuuml;ksek Lisansını tamamladı. Uuml;niversite ouml;ğrenimi ouml;ncesinde başlayan iş hayatı hiccedil; aralıksız devam etti ve yaklaşık beş yıl halkla ilişkiler alanında ccedil;alıştıktan sonra bir suuml;re Berlinrsquo;de yaşamaya karar verdi. Almanya douml;nuuml;şuuml; kendi reklam ajansını kurarak İletişim Danışmanı olarak gouml;rev aldı.

İnsanların yaşamlarını daha iyiye taşıma anlamındaki doğuştan gelen yeteneğini aldığı eğitimlerle birleştirdi ve uluslararası koccedil; unvanını aldı.

Tuuml;rkiyersquo;nin ccedil;ocuklar, genccedil;ler ve yetişkinler olmak uuml;zere geniş kapsamlı eğitim veren ilk Zarafet Akademirsquo;sini kurdu. İsviccedil;rersquo;deki duuml;nyanın en prestijli zarafet okulları ile yaptığı ortak ccedil;alışmalar neticesinde kendi programını oluşturarak bu alanda da bir ilki gerccedil;ekleştirdi.

2016 yılının Nisan ayında iş hayatının ve sosyal yaşamın inceliklerini etraflıca anlattığı lsquo;Ve Zarafetrsquo; adlı ccedil;ok satan kitabını yazdı.

Kendisinin kaleme aldığı muuml;fredatla İstanbulrsquo;da ouml;zel bir kolejde ilkouml;ğretim ouml;ğrencilerine Yaşam Kuuml;ltuuml;ruuml; dersi verdi.

2017 yılının aralık ayında lsquo;Genccedil;ler iccedil;in Gouml;rguuml; ve Zarafetrsquo; kitabı ile bu defa ccedil;ocuk ve genccedil; kitap okurlarına seslendi.

2018 yılında 1. sınıftan 4. sınıfa kadar her sınıfın seviyesine gouml;re ouml;zel olarak hazırladığı Tuuml;rkiyersquo;de bir ilk olan lsquo;Disiplinlerarası Değerlerimiz ve Gouml;rguuml;rsquo; uygulamalı ders kitaplarını yazdı.

Şimdiye kadar yazılı ve gouml;rsel basında ccedil;alışma alanları ile ilgili onlarca mecrada yer aldı. Bu anlamda Tuuml;rkiyersquo;de zarafet kavramını kişilerin ouml;ncelikler listesine taşımalarında buuml;yuuml;k rol oynadı.

Şu anda kişisel gelişim alanında bireysel ve kurumsal eğitimler vermeye, souml;yleşi ve seminerleri ile tuuml;m Tuuml;rkiyersquo;yi dolaşmaya ve ccedil;eşitli etkinliklerde konuşmacı olarak yer almaya devam etmektedir.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları

10 ADET
İş'te Farkı Sen Yarat

İş'te Farkı Sen Yarat


Gökhan Dumanlı
İnce Kapak
25,00 TL %25 18,75 TL
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.