Kobo Aura H2O Logo

Kobo Aura H2O, su* ve toz geçirmez tasarımı sayesinde tamemen sorunsuz bir eOkuma sağlayan ilk premium eOkuyucudur. Doğrudan güneş ışığında dahi kâğıda basılı gibi okunan ekstra geniş, parlamayan 6,8 inç HD Carta E Ink dokunmatik ekrana sahiptir. Tamamen ayarlanabilir Konfor Işığının doğrudan gözleriniz yerine sayfaya yansıtılması sayesinde, gece ve gündüz göz yorgunluğu en aza indirgenmektedir. Ek olarak, ClarityScreen+ özelliği ile Kobo Aura H2O, kolay ve eğlenceli bir okuma için canlı ve net bir metin ile yüksek çözünürlüklü bir okuma deneyimi sunar.


Kobo Aura H2O eOkuyucu sadece Kobo Aura H2O UykuKapağı ile uyumludur.
*IP67 Onaylı. Bağlantı yeri kapağı kapalıyken, 1m derinliğinde suda 30 dakikaya kadar su geçirmezlik.
+ Ürün Detayına Git!

Tasasız eOkuma

Tasasız eOkuma

Kobo Aura H2O, plajda, banyoda ve yatağınızda endişelenmeden yanınıza almanıza olanak sağlayan, su* ve toz geçirmezlik özelliği olan ilk premium eOkuyucudur. İlave olarak, 2 aya kadar olan pil ömrü ile, nereye giderseniz gidin okumaya devam etme özgürlüğüne sahipsiniz. Bu nedenle, banyoda düşürürseniz veya kazara bir içeceği üzerine dökerseniz, Kobo Aura H2O cihazınız hala yeni gibi çalışmaya devam eder. Sadece ürünle birlikte verilen kurulama bezini kullanarak ekranı kurulamanız yeterlidir, bu sayede okumaya kaldığı yerden devam edebilirsiniz**.

Rahatça okuyun, gündüz ya da gece!

Rahatça okuyun, gündüz ya da gece!

Kobo Aura H2O, doğrudan güneş ışığında dahi kâğıda basılı gibi okunan ekstra geniş, parlamayan 6,8 inç HD Carta E Ink dokunmatik ekrana sahiptir. ClarityScreen+ özelliği sayesinde kolay ve eğlenceli bir okuma için canlı ve net bir metin ile yüksek çözünürlüklü bir okuma deneyimi elde edersiniz. Ek olarak, tamamen ayarlanabilir Konfor Işığının doğrudan gözleriniz yerine sayfaya yansıtılması sayesinde, gece ve gündüz göz yorgunluğu en aza indirgenmektedir.

Rahatlıkla Özelleştirilebilir

Rahatlıkla Özelleştirilebilir

Gözleriniz yoruluyor mu? İlave konfor istediğinizde 24 yazı boyutu arasından ve bütünüyle kişiselleştirilmiş okuma deneyimi aradığınızda 11 farklı yazı tipi arasından seçim yapın. Parmaklarınızın ucundaki ayarlanabilir kenar boşlukları, pasajları vurgulama, not yazma imkanı ve yerleşik bir sözlük ile, Kobo Aura H2O okuma deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşımanıza olanak sağlar.

*IP67 Onaylı. Bağlantı yeri kapağı kapalıyken, 1m derinliğinde suda 30 dakikaya kadar su geçirmezlik.
**En iyi okuma deneyimi için, ekran ıslaksa kurulayın.