Kobo Aura ONE

En tutkulu müşterilerimizin yardımıyla geliştirilen Kobo Aura ONE, en iyi okuma deneyimini sağlayacak şekilde tasarlandı. Nokta. Kobo olarak, dünyanın dört bir köşesindeki Kitapseverlere daha iyi bir okuma deneyimi sağlamaya %100 odaklanmış durumdayız. Kobo Aura ONE ile, çalışmalarımızı bir adım daha ileri taşıdık. Bir grup müşterimizi, tasarım sürecinin başından sonuna dek bizimle çalışmaya davet ettik. Bizi, ekran boyutu, önden aydınlatma teknolojisi ve sevdikleri öykülere daha kolay erişim konusunda sınırları zorlamaya davet ettiler. Sonuç? Benzersiz bir eOkuyucu.

Kobo Aura ONE sadece Kobo Aura ONE aksesuarları ile uyumludur.

+ Ürün Detayına Git!
Play Video
En büyük, en net ekranımızda kendinizi hikâyeye kaptırın

En büyük, en net ekranımızda kendinizi hikâyeye kaptırın

Kitap boyutundaki Kobo Aura ONE ile kendinizi baskı kalitesinde bir okuma deneyimine kaptırın. Daha az ve daha sorunsuz sayfa çevirme özelliğine sahip şık kenardan kenara 7,8” Carta E Ink ekran, okuma keyfinizin bölünmemesi için hafif ve kolayca tutulabilen ince bir tasarıma sahip. Asla elinizden bırakmak istemeyeceksiniz.

Yatma saatinde okumayı sevenlerin okuma keyfi ComfortLight PRO ile katlanıyor

Yatma saatinde okumayı sevenlerin okuma keyfi ComfortLight PRO ile katlanıyor

Mavi ışığa maruz kalma oranınızı azaltan geliştirilmiş önden aydınlatma teknolojisi gözlerinizi korur ve uykunuzu etkilemeden en iyi gece okuma deneyimini sunar. Otomatik ayar, güneşin doğal ilerleyişini taklit ederek o anki saate göre optimum parlaklığı ve ışığı sağlar. Veya kendi tercihinize göre kendi ışık ayarlarınızı seçebilirsiniz. Kobo Aura ONE ile, uykunuz etkilenmeden gece okuma keyfini çıkarabilir ve sabah yenilenmiş bir şekilde uyanabilirsiniz.

Mükemmel kaçamak için su geçirmezlik

Mükemmel kaçamak için su geçirmezlik

İster banyoda bir şeyler okuyun ister havuza giderken yanınızda götürün. HZO koruması sayesinde Kobo Aura ONE'ınız içten ve dıştan su geçirmezdir, böylece diğer cihazların gidemediği yerlere gidebilir.* Nano kaplama teknolojisi, bağlantı noktalarının kapatılmasına gerek kalmadan cihazın tamamen suya daldırılabilmesine imkân verir. Şimdi rahatlayın, banyonuzu hazırlayın ve okumaya başlayın.
*IPX8 derecelendirmesinin gerekliliklerini karşılar. 2 metreye kadar suyun içerisinde 60 dakikaya kadar su geçirmezdir.

Uçsuz bucaksız bir okuma dünyasına giriş yapın

Uçsuz bucaksız bir okuma dünyasına giriş yapın

Kobo eKitabevi'ndeki 5 milyondan fazla esere erişebildiğiniz için, yeni favori eseriniz daima parmaklarınızın ucundadır. Üstelik, okuma alışkanlıklarınıza ve sizin gibi Kitapseverlerin okuma puanlarına ve incelemelerine göre size özel tavsiyeler de alabilirsiniz. Her zamankinden daha fazla depolama alanı sayesinde diğer eOkuyuculara göre iki kat daha fazla eKitap taşıyabilir, bir aya kadar pil ömrüyle şarj cihazınızı evde bırakabilirsiniz. Kobo Aura ONE ile sevdiğiniz şeyi asla yarıda bırakmak zorunda kalmazsınız: okumayı.

Kendi zevkinize göre okuyun

Kendi zevkinize göre okuyun

Hiçbir Kitapsever bir diğerine benzemez, bu yüzden Kobo Aura ONE ile kendi mükemmel okuma deneyiminizi oluşturabilirsiniz. TypeGenius özelliği, yalnızca Kobo'ya özel ağırlık ve keskinlik ayarları sunmanın yanı sıra 50'den fazla yazı tipi boyutu ve 11 yazı tipi arasından seçim yapmanıza imkân verir. Ayrıca parmağınızın tek bir dokunuşuyla kenar boşluklarını ayarlayabilir, bölümleri vurgulayabilir, notlar yazabilir ve yerleşik sözlükten sözcüklere bakabilirsiniz. Kobo Aura ONE ile, kendi zevkinize göre okuyun.


İlgili Öğeler

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.