Faruk Akbaş

Faruk Akbaş
Faruk Akbaş ülkemiz 'freelance' fotoğrafçılarından olup yaşam ve doğa konusunda yoğunlaşmıştır.

Yaptığı foto-röportajlar, çeşitli dergilerde ve sanal ortamda yayınlanmaktadır. Fotoğraf Dergisi, Photo Digital, Skylife, Fujifilm Dünyası, Cumhuriyet Gezi dergileri bu yayınlardan bazıları olup Kamil Koç Yolculuk Dergisi görsel editörlüğünü yapmaktadır.

Yerli ve yabancı firmalar için yaptığı çekimleri çeşitli ülkelerde sürdürmektedir. Turizm, otomotiv ve moda bu çekimlerin başlıca konularıdır.

1993 yılında İstanbul'da, içinde fotoğraf galerisi olan, eğitim çalışmaları ve gezi etkinliklerinin yapıldığı Fujifilm-Fotoğrafevi'ni kurdu.

1999 yılında Fethiye'ye yerleşti ve fotoğraf, resim, heykel, seramik derslerinin verildiği Kayaköy Sanat Kampı'nı kurdu.

SARI OTOBÜS

Fujifilm/Türkiye ve Isuzu sponsorluğunda fotoğraf projeleri gerçekleştiren Akbaş, içinde Afganistan, Çin, Sibirya, Moğolistan, Hindistan ve Nepal'in de ... Tamamını göster

7 ürün listelenmektedir.

Filtreler
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.